Nowa oferta!

Jeszcze w tym miesiącu organizujemy kurs
na stopień sternika motorowodnego.

Początek: 19 listopada 2021 r.
Zapraszamy!

  Szczegóły i zapisyOpinie naszych Kursantów    Witold     04-12-2021, 12:15      

Polecam. Zajęcia kursu prowadzone przez doświadczonych motorowodniaków. Przekazana wiedza to kompetencja i fachowość. Zdawanie egzaminu po tygodniu od odbycia kursu to dobry zwyczaj, pozwoliło na utrwalenie i poszerzenie przekazanych wiadomości. Następne patenty będę rozszerzał w centrum „Ślizg”.


    Piotr     13-10-2021, 21:03      

Pełna profesja, wiem jak profesjonalnie i bezpiecznie poruszać się po drogach wodnych. Polecam kolejny kurs na pewno odbędę w Ślizgu


    Tomasz     21-08-2021, 07:14      

Kompetentni, mili nauczyciele. Egzamin był tylko podsumowaniem szkolenia.


    Broda!!!     24-07-2021, 17:32      

Dziś ukończyłem kurs, jestem mega zadowolony! Szkolenie bardzo rozwinięte, co za tym idzie kończymy kurs pełni wiedzy (zdanie egzaminu to formalność) Co do prowadzących… super miłe, pozytywne małżeństwo! Pan Jarek, instruktor prowadzenia łodzi, takiego kota to ja dawno nie spotkałem!!! Serdecznie polecam!


    Andrzej     28-06-2021, 23:01      

Kurs robiłem w ubiegłym roku. Potwierdzam zdanie poprzedników. Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie, przekazana duża dawka wiedzy. To nie jest jednodniowy kursik, gdzie zapłacisz i masz papier. Trzeba się sporo nauczyć aby zdać, ale potem procentuje to na wodzie. Jeśli jesteś odpowiedzialny/a i chcesz się nauczyć a nie tylko zaliczyć papier to jest to miejsce dla Ciebie! Polecam!


    Krzysztof     25-05-2021, 16:01      

W maju 2020r zrobiłem kurs na sternika motorowodnego , w obliczu pandemi. Jestem bardzo zadowolony, myślę że wszyscy kursanci tez byli. Było super, z czystym sumieniem polecam Ślizg. Pewnie następne moje uprawnienia związane z wodna przygodą , będą poszerzane właśnie w tym ośrodku


    Mariusz     23-05-2021, 06:57      

Centrum Motorowodne Ślizg-polecam z pełną odpowiedzialnością tym osobom które chcą pogłębić swoją wiedzę na temat żeglarstwa. Kursy prowadzą wykładowcy z pasją do żeglarstwa i profesjonaliści którzy potrafią przekazać swoją wiedzę . Kierownictwo i organizacja na wysokim poziomie.


    Łukasz     22-05-2021, 12:34      

Kurs przeprowadzony w sposób profesjonalny. Zajęcia merytoryczne jak i praktyczne na wysokim poziomie prowadzone w sposób taki aby przekazać uczestnikom kursu dużą dawkę wiedzy w interesujący sposób. Po kursie wiem jak pływać, zachowywać się na wodzie oraz jak działa silnik .


    Wala     07-09-2020, 10:17      

Polecam szkolenia motorowodne tego Centrum. Wykładowcy i instruktorzy to pełana wiedza teoretyczna i praktyczna. Atmosfera wodniacka, dobra obsługa, przygotowanie do egzaminu b. dobre, ale uczyć się trzeba - lipy nie ma. Dziękuję wszystkim za ciekawe szkolenie. SW


    Karolina     20-08-2020, 11:13      

Trafilam do Was z polecenia i nie żałuję). Bardzo polecam Centrum Motorowodne ŚLIZG, profesjonalne podejście wykładowców, bardzo miła obsługa, pełne zaangażowanie, wieloletnie doświadczenie oraz pasja prowadzi do tego, że az chce sie do Panstwa wracac :) i tak tez sie stalo, po zdanym egzaminie na sternika motorowodnego, podeszłam u Was do kursu na holowanie narciarza które zakończyło się również pozytywnym wynikiem. Czas który poswiecilam na oba kursy uwazam ze bardzo dobrze spędzony czas przy teori jak i na wodzie :) Wszystkie pytania jak i wątpliwości sa przez Was od razu wyjaśniane co daje dużo plusów ze jestescie w stanie odpowiedzieć na każde pytanie !!;) POLECAM Z CALEGO SERCA


    Łukasz Szczecin     27-07-2020, 17:02      

Bardzo fajny kurs i profesjonalni wykładowcy. Nie myślałem, że w tak krótkim czasie mogę nabyć tyle wiedzy. Nawet na wodzie instruktor nauczył kompletnego laika (mnie) podstawowych manewrów. Szacuneczek.


    Mariusz SZCZECIN     26-07-2020, 21:49      

od ponad roku planowałem zdobyć uprawnienia STERNIKA MOTOROWODNEGO.Długo się zastanawiałem dokąd się udać ,ale szczęśliwie dla mnie kolega polecił mi Centrum Motorowodne Ślizg. Teraz po zdaniu egzaminu mogę z czystym sumieniem powiedzieć ,że każdemu polecam to miejsce. Zajęcia prowadzą osoby z wielką pasją i ogromnym doświadczeniem. Szczególnie miło wspominam zajęcia na wodzie z instruktorem,który w umiejętny sposób przekazywał wiedze i okazywał dużo cierpliwości ,aby w końcu nauczyć niezbędnych manewrów łodzią motorową. Pan Stanisław ma super dobraną kadrę . Na zajęciach nie sposób się nudzić. To nie był stracony czas.


    Jan Kowal     19-06-2020, 20:35      

Mam podobną opinię - kompetencje, pasja i zaangażowanie instruktorów to gwarancja połączenia przyjemnego z pożytecznym. A ponadto daje dużo satysfakcji.


    Grzegorz PILOT     07-03-2020, 17:19      

Z przyjemnością polecam Kurs Sternika Motorowodnego, organizowany przez Centrum Motorowodne "Ślizg". Rzeczowość oraz zaangażowanie instruktorów, sprawia że czas spędzony na nauce i poznawaniu tajników motorowodnych, jest czystą przyjemnością.


Centrum Motorowodne "ŚLIZG" w Szczecinie
centrummotorowodne@gmail.com


   Copyright © 2019 - 2021 KM